Změny na blogu i v životě

January 1, 2018


Tak vás vítám v novém roce 2018 a rovnou i trošku slavnostně - z nové domény. Změna z herbtheory.cz na simplyliving.cz proběhla během Vánoc, ale plánovala jsem ji vlastně celý prosinec. Blog v lednu slaví první narozeniny a myšlenka, se kterou jsem ho zakládala, se za ten rok rozrostla z pouhých bylinek a výroby domácí kosmetiky na blog, který je prakticky o celém mém životním stylu a o všem, co k němu patří. Témata článků, které na blog přibývaly a budou přibývat, postupně přerůstala to, co pro mě "herb theory" představovalo. Chtěla jsem, aby název blogu reflektoval i jeho obsah a tak jsem se rozhodla opustit od minulé domény, i když to asi způsobí trošku chaos pro ty z vás, kteří jsou pravidelní čtenáři. Můžu ale slíbit, že podobné změny už nechystám, protože Simply Living snadno pojme úplně všechno o čem sem chci v budoucnu psát.

Zároveň bych vám chtěla dát menší "update" o tom, co se u mě poslední dobou děje a proč článků výrazně ubylo, protože změna názvu nebyla jedinou věcí, na které jsem pracovala. Moje studia psychologie se blíží ke konci - teda alespoň to bakalářské - a tak spoustu mého času, který byl dřív věnován psaní článků, ukradla bakalářská práce. Píšu jí na téma o józe a tak vám povím, že to není takový drama.. jen se těžko hledá čas a motivace po celém dni psaní psát ještě něco dalšího. Příští rok mám v plánu cestování a momentálně připravuju spoustu věcí, které k tomu budeme potřebovat. Nejsem totiž osamělý poutník bez závazků. Mám přítele a psa a hodlám je brát oba sebou a prozkoumat s nima všechny kouty Evropy, ze které ten můj Američan zatím viděl jen zlomek. Taky mám velké plány s mým obchůdkem www.tribeshop.cz, na který kvůli škole taky nezbývá moc času. 

No, a tudíž moje novoroční předsevzetí letos zní - plnit si sny. A jaký je to vaše? Napište mi jak jste oslavili Vánoce, co jste dostali za nejlepší dárek, a taky o tom, jaký máte plány na 2018 vy! Jo, a co říkáte na novou doménu? Jestli vás zajímá co si pod novým názvem představuju, aktualizovala jsem sekci "ABOUT" v horním menu.


1 comment

  1. Předsevzetí si nedávám, jsem vážně ten člověk, který když chce něco změnit, tak hned - ať je leden, nebo květen... :DD Každopádně plnění snů je právě jedna z věcí, o kterou se cca rok a kousek vážně snažím a je to úžasné... <3 Krásný a úspěšný nový rok! :)

    ReplyDelete

© Simply Living. Design by FCD.